Άνετος και με στύλ που περιλάμβανε και selfies, με όμορφα κορίτσια, freddo espresso και κουβεντα στη καφετέρια , εμφανίστηκε ο υποψήφιος πρόεδρος της Νέας Δημοκρατίας Βαγγέλης Μεϊμαράκης, στην Βέροια για τις εορταστικές εκδηλώσεις για την 103η απελευθέρωση της πόλης.
![G](https://15minutes.gr/wp-content/uploads/2015/10/meimar5.jpg)
Ο κ.Μεϊμαράκης, αφού κατέθεσε στεφάνι στο μνημείο των πεσόντων και είδε από την εξέδρα των επισήμων την παρέλαση, πήγε για καφεδάκι με τη νεολαία.