Για να θυμηθούμε λίγο τι έγραφε πριν από λίγες μέρες το τρωκτικό των υπογείων. Και να ξαναδιαβάσουμε, ξέροντας για την ΜΗΝΥΣΗ που υπεβλήθη σήμερα. Ντρέπεσαι κοντέ; pic.twitter.com/MDdszymYru
— Μπ. Παπαπαναγιώτου (@bpapapanagiotou) 17 Αυγούστου 2018
Που χάθηκε το αντράκι @KostasVaxevanis μετά την μήνυση της ΚΥΡΙΑΣ Φύτρα; Κάνει άραγε γαργάρα τα προ 15ημέρου διατεταγμένα εμέσματα του, τα οποία αποδεικνύεται πόσο εμετικά ήταν; Ή μετράει τα «μαρουλόφυλλα»;
Κοντέ….— Μπ. Παπαπαναγιώτου (@bpapapanagiotou) 17 Αυγούστου 2018