Η Δήμητρα Ματσούκα, «ανέβασε» μια εικόνα στο Instagram που είναι αρκετά διφορούμενη και για κάποιους βλάσφημη καθώς απεικονίζει την Παναγία αλλά ταυτόχρονα θυμίζει και κάτι άλλο..
Η ηθοποιός, απάντησε σε κάποια από τα αρνητικά σχόλια:
«Η φωτο μου αρέσει,και αν κάποιος δεν έχει την ίδια αίσθηση του χιούμορ με μενα,μικρό το κακό. Επίσης,μπορείτε να με κάνετε unfollow,ή να μη διαβάζετε περιοδικά που σχολιάζουν με (ψεύτο)συντηρητική διάθεση ενώ απλώς θέλουν να κιτρινίζουν».Δείτε την εικόνα που προκάλεσε σχόλια:
«Η φωτο μου αρέσει,και αν κάποιος δεν έχει την ίδια αίσθηση του χιούμορ με μενα,μικρό το κακό. Επίσης,μπορείτε να με κάνετε unfollow,ή να μη διαβάζετε περιοδικά που σχολιάζουν με (ψεύτο)συντηρητική διάθεση ενώ απλώς θέλουν να κιτρινίζουν».Δείτε την εικόνα που προκάλεσε σχόλια: