Είναι από εκείνες τις περιπτώσεις που κάτι μας θυμίζουν αλλά δεν είμαστε σίγουροι τι και πώς.
Εμείς όμως, γνωρίζαμε εξαρχής ότι κάπου την έχουμε ξαναδεί και μάλιστα πολύ πρόσφατα. Η νεαρή κοπέλα από την Κύπρο που παίζει υπέροχο βιολί, μόλις πέρυσι είχε φτάσει ως τα chair challenges του X-Factor στο Open TV χωρίς να καταφέρει να προκριθεί στα lives.
Μερικά χρόνια νωρίτερα, είχε περάσει στον τελικό του «Junior Music Stars» του ΣΚΑΙ.
Η 17χρονη στο μεταξύ, χρησιμοποιεί εκτεταμένα τα σόσιαλ μίντια για να δείξει το ταλέντο της στο κοινό, δημοσιεύοντας βίντεο, αλλά και φωτογραφίες στην οποία παρά το νεαρό της ηλικίας της, η εμφάνισή της είναι άκρως εντυπωσιακή.
Λέτε η τρίτη φορά να είναι και η τυχερή για την ταλαντούχα Ειρήνη;