Τετ α τετ είχαν το Σάββατο ο Γιώργος Παπανδρέου και ο Παύλος Χρηστίδης, όπως αποκαλύπτει σήμερα το 15minutes.gr.
Ο πρώην εκπρόσωπος Τύπου του Κινήματος Αλλαγής, άλλωστε, όπως και όλοι σχεδόν οι στενοί του συνεργάτες, στηρίζουν για το δεύτερο γύρο τον πρώην πρωθυπουργό και υπό αυτό το πρίσμα η συνάντηση έγινε σε πολύ καλό κλίμα.
Σύμφωνα, ωστόσο, με τις αποκλειστικές πληροφορίες του 15minutes.gr., οι δυο άνδρες συζήτησαν και για την επόμενη ημέρα και αποφάσισαν να χαράξουν κοινή πορεία, ανεξαρτήτως του ποιον θα βγάλουν οι κάλπες για αρχηγό.