Αυτός είναι ο τίτλος της νέας πρωινής τηλεοπτικής εκπομπής του Star, με παρουσιαστές τον Γιώργο Καρτελιά και την Ελίνα Παπίλα.
Οι δύο τους, «προσγειώνονται» από τον ραδιοφωνικό αέρα, στο τηλεοπτικό πλατό του Star με την πιο θετική διάθεση.
Δίπλα στον Γιώργο και την Ελίνα, το Star κάλεσε την πιο χαλαρή και cool τηλεοπτική παρέα. Τάσος Μπιμπισίδης, Τζώρτζια Γεωργίου, Νανά Ηλιοπούλου και φυσικά η αγαπημένη μας, Άση Μπήλιου, ετοιμάζουν μία τηλεοπτική πρόταση γεμάτη σύγχρονες ιδέες και θετική ενέργεια! Στο τιμόνι της εκπομπής είναι η έμπειρη Ελεάννα Τρυφίδου.