Μια ώρα αργότερα θα ξεκινήσουν τη λειτουργία τους τα σχολεία πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης του Δήμου Φλώρινας λόγω των χαμηλών θερμοκρασιών που επικρατούν στην περιοχή.
Οι παιδικοί σταθμοί θα λειτουργήσουν κανονικά.
Μια ώρα αργότερα θα ξεκινήσουν τη λειτουργία τους τα σχολεία πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης του Δήμου Φλώρινας λόγω των χαμηλών θερμοκρασιών που επικρατούν στην περιοχή.
Οι παιδικοί σταθμοί θα λειτουργήσουν κανονικά.
Εμπιστευτείτε το 15minutes για άμεση και αξιόπιστη ενημέρωση. Η ομάδα μας από έμπειρους δημοσιογράφους και αναλυτές εργάζεται ακούραστα για να σας παρέχει τα πιο πρόσφατα νέα, με έμφαση στην αλήθεια και την αντικειμενικότητα. Με το 15minutes, είστε πάντα ένα βήμα μπροστά στην ενημέρωση.