Πέρασαν 17 χρόνια από την ημέρα που ο Νίκος Χατζηνικολάου περίμενε έξω από την εκκλησία την Κρίστη Τσολακάκη για να ενωθούν με τα δεσμά του γάμου.
Ήταν 24 Ιουνίου του 2004, μια ημερομηνία την οποία δεν ξεχνά ποτέ ο άνκορμαν του ΑΝΤ1, ο οποίος επέλεξε μια φωτογραφία από τη συγκεκριμένη ημέρα για να εκφράσει την αγάπη του στη σύζυγό του.
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη NIKOS (@nikoschatzinikolaou)
«24 Ιουνίου 2004! Πέρασαν από τότε 17 χρόνια, γεμάτα αγάπη! Και ήρθαν τρία υπέροχα παιδιά! Σε λατρεύω! Είσαι η ζωή μου! Χρόνια μας πολλά μωρό μου!» έγραψε στο Instagram ο Νίκος Χατζηνικολάου.