Η Μαρία Μενούνος έκανε μια ανάρτηση στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.
Η διάσημη παρουσιάστρια ανέβασε μερικές φωτογραφίες όπου ποζάρει μαζί με τον Σιλβέστερ Σταλόνε και τη σύζυγό του, Τζένιφερ Φλάβιν.
Οι τρεις τους έβγαλαν μια selfie χαμογελαστοί, ενώ η Φλάβιν κρατούσε στην αγκαλιά της έναν σκύλο. Σε ένα άλλο στιγμιότυπο, η Μενούνος υποκρίνεται ότι δίνει μια γροθιά στον κινηματογραφικό αστέρα.
«Διασκεδαστικές στιγμές με τους αγαπημένους μου φίλους Τζένιφερ και Σλάι!! Μην ανησυχείτε – δεν τον χτύπησα πολύ δυνατά», έγραψε στη λεζάντα της ανάρτησης.
Δείτε τις φωτογραφίες
![433037219_18426799918007265_6002573411164834616_n](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-03-18/433037219_18426799918007265_6002573411164834616_n.jpg)
![433070728_18426799909007265_1583808733930381228_n](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-03-18/433070728_18426799909007265_1583808733930381228_n.jpg)
![433141395_18426799900007265_6331269041961595540_n](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2024-03-18/433141395_18426799900007265_6331269041961595540_n.jpg)