“Ο “Άρχοντας των Κρίκων” μας γέμισε χαρά για ακόμη μία φορά. Με το πείσμα του, το ήθος του, τη σκληρή δουλειά, κυνήγησε το όνειρο και κέρδισε το χάλκινο στους Ολυμπιακούς Αγώνες. Συγχαρητήρια @Petrounias_E
! Όλη η Ελλάδα είναι υπερήφανη!”, αναφέρει σε ανάρτησή του Πρωθυπουργός Κυριάκος Μητσοτάκης σε ανάρτησή του στο Twitter.
Ο "Άρχοντας των Κρίκων" μας γέμισε χαρά για ακόμη μία φορά. Με το πείσμα του, το ήθος του, τη σκληρή δουλειά, κυνήγησε το όνειρο και κέρδισε το χάλκινο στους Ολυμπιακούς Αγώνες.
Συγχαρητήρια @Petrounias_E! Όλη η Ελλάδα είναι υπερήφανη! 🇬🇷 #Tokyo2020 pic.twitter.com/XMY7BB5Vrd
— Prime Minister GR (@PrimeministerGR) August 2, 2021