Τη συνηθισμένη του «καλημέρα» μέσα από τους επίσημους λογαριασμούς του στα social media είπε ο Ολυμπιακός, λίγες ώρες μετά μετά την επική πρόκριση για το Final 4 της Euroleague επί της Μπαρτσελόνα στη Βαρκελώνη.
Η ομάδα του Γιώργου Μπαρτζώκα πήρε το ματς στο τέλος και θα βρίσκεται στο τρίτο σερί Final 4 των τελευταίων ετών. Εκεί θα βρίσκονται και οι Ρεάλ Μαδρίτης, Παναθηναϊκός και Φενέρμπαχτσε.
«Καλημέρα. Η επιτυχία ξεκινάει με δάκρυα λύπης και τελειώνει με δάκρυα χαράς. Χαμογέλα φιλαράκο και ετοίμασε βαλίτσες. Βερολίνο ερχόμαστε», ήταν το μήνυμα του μπασκετικού Ολυμπιακού.
Δείτε αυτή τη δημοσίευση στο Instagram.
Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Olympiacos B.C. (@olympiacosbc)