![](https://cdn.bbmd.gr/media/news/2024/05/15/1549255/patra-avlona-narkotika.jpg)
Με κόκκινα γράμματα στη λεζάντα της ανάρτησης αναγράφεται «Καλημέρες από Αυλώνα» και συνοδεύεται από ένα emoji «διαβολάκι».
Η δημοσίευση που έγινε το πρωί της Τρίτης 14/05/2024 και σύμφωνα με το τοπικό μέσο ενημέρωσης την είδαν πολλοί διαδικτυακοί «ακόλουθοί» τους, εγείρει πλήθος ερωτημάτων με κυρίαρχο το πώς βρέθηκε στην κατοχή τους κινητό τηλέφωνο, έχοντας παράλληλα πρόσβαση στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης και κατ’ επέκταση επαφή με τον «έξω» κόσμο.
Και όλα αυτά την ώρα που οι διωκτικές και εισαγγελικές Αρχές της Πάτρας μετά και τη δημοσιοποίηση των στοιχείων και φωτογραφιών των «4» αρχηγικών μελών περιμένουν να «ανοίξουν» στόματα.
Υπενθυμίζεται πως ο «εγκέφαλος» της οργάνωσης και ο Αλβανός συγκατηγορούμενος του, βρίσκονται στον Κορυδαλλό.