Πήρε φωτιά το Twitter με τον Γιάνναρο! Από τα φανάρια της Αθήνας στην κορυφή του Κόσμου! Τα πρώτα τρία του Twitter είναι το #GreekFreak, το #FearTheDeerκαι το Σεπόλια!
35,2 π/α
13,2 ρ/α
5,0 α/α
1,8 τ/α
1,2 κλ/α
61,8 fg%
1ος με 50/10/5 σε τελικό, 1ος με 30/10/5 μ.ο. σε σειρά τελικών, 2ος με 50 πόντους στην ιστορία των τελικών, NBA Champion, NBA Finals MVP, ΘΡΥΛΟΣ του αθλήματος! Ένα παιδί από τα Σεπόλια της Αθήνας.#Giannis #NBAFinals #GreekFreak pic.twitter.com/YWtfp8KR6g— Tolis Papanikolopoulos (@tolisplfc) July 21, 2021
THE 2021 @NBA CHAMPS🏆
Συγχαρητήρια για την κατάκτηση του πρωταθλήματος! Κάνατε περήφανους εκατομμύρια Έλληνες! 🙏🇬🇷@Giannis_An34@Thanasis_ante43@Bucks#NBA #NBAFinals #Giannis #GreekFreak #congratulations #paobc pic.twitter.com/LolTZXr5Xo
— Panathinaikos BC (@Paobcgr) July 21, 2021
απο τα φαναρια των Αθηνων
στη κορυφη του Κοσμου
δεν υπηρξε ποτε κανεις αλλος που να το αξιζε τοσο!
ΚΑΝΕΙΣ!#NBAFinals #Giannis #GreekFreak #FearTheDeer pic.twitter.com/mYLY2whjer
— Κυδοιμός (@saitanasker) July 21, 2021
Τι να πουμε για σενα ρε Γιανναρε? Να σου πει ποιος και τι? 🏀🏆🥇💍💍#NBAFinals #NBA #NBAFinals2021 #FearTheDeer #paobc #GreekFreak pic.twitter.com/AbkyXRPlGI
— AlKatinos (@AlexandrosKat18) July 21, 2021
Το πρωτο του Γιάνναρου, την πλάτη του θα κοιτάνε από εδώ κ πέρα.#GreekFreak #FearTheDeer pic.twitter.com/ZhOp6JhIx0
— Vasilis RToum (@toumvas) July 21, 2021