Σε μία διαφορετική εμφάνιση απαθανάτισε ο φωτογραφικός φακός τη Σία Κοσιώνη. Η παρουσιάστρια του κεντρικού δελτίου ειδήσεων του ΣΚΑΪ, εθεάθη στο κέντρο της Αθήνας να οδηγεί ένα μηχανάκι, την ίδια ώρα που μπροστά της κάθεται ο γιος της, Δήμος Μπακογιάννης.
Στα στιγμιότυπα, φαίνεται η δημοσιογράφος να φορά ένα τζιν παντελόνι, σακάκι και χαμηλά παπούτσια, να οδηγεί ένα πορτοκαλί μηχανάκι. Μπροστά της, κάθεται ο γιος που απέκτησε με τον δήμαρχο Αθηναίων, Κώστα Μπακογιάννη.
Η ίδια φορά κράνος προστασίας σε μαύρο χρώμα, ενώ ο γιος ένα ανοιχτό μπλε και οδηγούν με φόντο κεντρικό δρόμο της πόλης και κίτρινα ταξί.
Δείτε τις φωτογραφίες
![8800_SIA_KOSIONI_DIMOS_MPAKOGIANIS_2342023-_1_](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-05-08/8800_SIA_KOSIONI_DIMOS_MPAKOGIANIS_2342023-_1_.jpg)
![8807_SIA_KOSIONI_DIMOS_MPAKOGIANIS_2342023-_1_](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-05-08/8807_SIA_KOSIONI_DIMOS_MPAKOGIANIS_2342023-_1_.jpg)
![8797_SIA_KOSIONI_DIMOS_MPAKOGIANIS_2342023](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-05-08/8797_SIA_KOSIONI_DIMOS_MPAKOGIANIS_2342023.jpg)
![8800_SIA_KOSIONI_DIMOS_MPAKOGIANIS_2342023](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-05-08/8800_SIA_KOSIONI_DIMOS_MPAKOGIANIS_2342023.jpg)
![8807_SIA_KOSIONI_DIMOS_MPAKOGIANIS_2342023](https://i1.prth.gr/images/w880/files/2023-05-08/8807_SIA_KOSIONI_DIMOS_MPAKOGIANIS_2342023.jpg)
Στην ανάρτηση που έκανε μέσα από το προφίλ της στο Instagram, για την Πρωτομαγιά, η Σία Κοσιώνη, ανέβασε μία κοινή τους φωτογραφία από τη στιγμή που παίζουν ποδόσφαιρο.
Η παρουσιάστρια σε θέση τερματοφύλακα, περιμένει να πιάσει τη μπάλα που κλωτσάει ο Δήμος Μπακογιάννης. «Τον Μάη τον πιάσαμε, το γκολ δεν το πιάσαμε! Ας είναι! Καλό μήνα! Καλή Πρωτομαγιά!» έγραψε στη λεζάντα της δημοσίευσής της.