Στις 9.30 το πρωί ο πρώην πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ Αλέξης Τσίπρας άσκησε το εκλογικό του δικαίωμα στα 27o & 30o Δημοτικά Σχολεία Αθηνών, επί της οδού Χιλιανδαρίου 2-4, στην Κυψέλη.
Στις 9.30 το πρωί ο πρώην πρόεδρος του ΣΥΡΙΖΑ Αλέξης Τσίπρας άσκησε το εκλογικό του δικαίωμα στα 27o & 30o Δημοτικά Σχολεία Αθηνών, επί της οδού Χιλιανδαρίου 2-4, στην Κυψέλη.
Εμπιστευτείτε το 15minutes για άμεση και αξιόπιστη ενημέρωση. Η ομάδα μας από έμπειρους δημοσιογράφους και αναλυτές εργάζεται ακούραστα για να σας παρέχει τα πιο πρόσφατα νέα, με έμφαση στην αλήθεια και την αντικειμενικότητα. Με το 15minutes, είστε πάντα ένα βήμα μπροστά στην ενημέρωση.