-->
25.05.2022

Τηλεόραση: Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (14/5)

Διαβάστε το τηλεοπτικό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων του Σαββάτου (14/5).

09:55 (Cosmote Sport 5 HD): Μηχανοκίνητα, Moto3 2022, Γκραν Πρι Γαλλίας, Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

10:50 (Cosmote Sport 5 HD): Μηχανοκίνητα, MotoGP 2022, Γκραν Πρι Γαλλίας, Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

11:50 (Cosmote Sport 5 HD): Μηχανοκίνητα, Moto2 2022, Γκραν Πρι Γαλλίας, Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3

13:00 (Novasports 6 HD): Τένις, WTA 1000 2022, Ρώμη, Α’ Ημιτελικός

13:30 (Cosmote Sport 5 HD): Μηχανοκίνητα, Moto3 2022, Γκραν Πρι Γαλλίας, Κατατακτήριες Δοκιμές

14:15 (Cosmote Sport 8 HD): Ποδόσφαιρο, Σκωτία, Σέλτικ – Μάδεργουελ

14:25 (Cosmote Sport 5 HD): Μηχανοκίνητα, MotoGP 2022, Γκραν Πρι Γαλλίας, Ελεύθερα Δοκιμαστικά 4

14:25 (Eurosport 1): Ποδηλασία, Ο Γύρος της Ιταλίας, 8οετάπ

15:05 (Cosmote Sport 5 HD): Μηχανοκίνητα, MotoGP 2022, Γκραν Πρι Γαλλίας, Κατατακτήριες Δοκιμές 1&2

15:30 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP Masters 1000 2022, Ιταλία, 1ος Ημιτελικός

15:50 (Eurosport 2): Μηχανοκίνητα, Formula E, Πρωτάθλημα FIA

16:00 (CosmoteSport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Έμπολι-Σαλερνιτάνα

16:05 (Cosmote Sport 5 HD): Μηχανοκίνητα, Moto2 2022, Γκραν Πρι Γαλλίας, Κατατακτήριες Δοκιμές 1&2

16:25 (Cosmote Sport 7 HD): Μηχανοκίνητα, ERC 2022, SS1 Moya-Valleseco 2, Κανάρια Νησιά

16:30 (Novasports News): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Μάιντς – Άιντραχτ Φρανκφούρτης

16:30 (Novasports 2 HD):Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Βόλφσμπουργκ – Μπάγερν Μονάχου

16:30 (Novasports 3 HD):Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Ντόρτμουντ – Χέρτα Βερολίνου

16:30 (Novasports 4 HD):Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Λεβερκούζεν – Φράιμπουργκ

16:30 (Novasports 5 HD): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Αρμίνια Μπίλεφελντ – Λειψία

16:30 (Novasports 6 HD):Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Γκλάντμπαχ – Χόφενχαϊμ

16:30 (Novasports Start): Ποδόσφαιρο, Γερμανία, Στουτγκάρδη – Κολωνία

17:00 (ΕΡΤ 3): Μπάσκετ, Α1 Ανδρών, ΠΑΟΚ – ΑΕΚ

17:00 (Cosmote Sport 2 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Βόλος – ΟΦΗ

17:00 (Novasports 1 HD): Ποδόσφαιρο, Αγγλία, Σέφιλντ Γιουνάιτεντ – Νότιγχαμ Φόρεστ

17:30 (Cosmote Sport 4 HD): Ποδόσφαιρο, Πορτογαλία, Τοντέλα – Μποαβίστα

17:45 (Cosmote Sport 7 HD): Μηχανοκίνητα, ERC 2022, SS12 Arucas 2, Κανάρια Νησιά

18:45 (Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Τελικός Κυπέλλου Αγγλίας, Λίβερπουλ – Τσέλσι

19:00 (Cosmote Sport 7 HD): Μηχανοκίνητα, ERC 2022, SS13 San Mateo 2 Power Stage, Κανάρια Νησιά

19:00 (Cosmote Sport 8 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Ελλάς Βερόνα – Τορίνο

19:00 (Cosmote Sport 9 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Ουντινέζε – Σπέτσια

19:30 (Eurosport 1): Ιππασία, Global Champions Tour, Μαδρίτη

20:00 (Novasports Prime): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ

20:00 (Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Άρης – ΑΕΚ

20:00 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Παναθηναϊκός – ΠΑΣ Γιάννινα

20:00 (EPT 3): Μπάσκετ, Α1 Ανδρών, Απόλλων Πατρών – Άρης

20:00(Cosmote Sport 3 HD): Ποδόσφαιρο, Πορτογαλία, Πόρτο – Εστορίλ

20:00 (Eurosport 2): Γκολφ, PGA Tour, Μπάιρον Νέλσον, Ημέρα 3

20:30 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις, ATP Masters 1000 2022, Ιταλία, 2ος ημιτελικός

20:30 (Cosmote Sport 7 HD): Μπάσκετ, Τουρκία, Γαλατάσαραϊ – Μπαχτσεσεχίρ

21:00 (Novasports Start): Αθλητικό Πρόγραμμα, Μικτές Πολεμικές Τέχνες

21:45 (Cosmote Sport 8 HD): Ποδόσφαιρο, Ιταλία, Ρόμα – Βενέτσια

21:45 (Cosmote Sport 9 HD): Μπάσκετ, Ισπανία, Γκραν Κανάρια – Ρεάλ Μαδρίτης

22:00 (Cosmote Sport 4 HD): Μπάσκετ, WNBA 2022, Σιάτλ Στορμ – Φοίνιξ Μέρκιουρι

22:00 (Novasports 3 HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Μονπελιέ – Παρί Σεν Ζερμέν

22:00 (Novasports 4 HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Νις – Λιλ

22:00 (Novasports 5 HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Ρεν – Μαρσέιγ

22:00 (Novasports 6 HD): Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Λιόν – Ναντ

05:00 (Cosmote Sport 8 HD): Πολεμικές Τέχνες: UFC Fight Night 2022, Γιαν Μπλάκοβιτς – Αλεξάνταρ Ράκιτς, Λας Βέγκας, ΗΠΑ

05:30 (Cosmote Sport 9 HD): Πυγμαχία, Τζέρμελ Τσάρλο- Μπράιαν Κάρλος Καστάνο





Διαβάστε επίσης