-->
18.05.2022

Τηλεόραση: Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (22/1)

Πλούσιο με αγωνιστική δράση είναι και σήμερα το πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων.

Αναλυτικά το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Σαββάτου (22/1)

08:00 (Eurosport 1) Τένις, Αυστραλιανό Όπεν, Τρίτος Γύρος

08:00 (Eurosport 2) Τένις, Αυστραλιανό Όπεν, Τρίτος Γύρος

10:00 (Eurosport 1) Τένις, Αυστραλιανό ‘Οπεν, Τρίτος Γύρος

10:00 (Eurosport 2) Τένις, Αυστραλιανό Όπεν, Τρίτος Γύρος

12:30 (ΕΡΤ 3) Χάντμπολ, Πρωτάθλημα, ΑΕΚ-ΠΑΟΚ

14:30 (Novasports 2 HD) Ποδόσφαιρο, Τσάμπιονσιπ, ΝότιγχαμΦόρεστ-Ντέρμπι

14:30 (CosmoteSPORT 1 HD) Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Έβερτον-Άστον Βίλα

14:45 (ΕΡΤ 3) Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ 2, ΑΕΚ Β-Επισκοπή

15:00 (Novasports 1 HD) Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Λεβάντε-Κάδιθ

16:00 (CosmoteSPORT 2 HD) Ποδόσφαιρο, Σέριε Α, Τζένοα-Ουντινέζε

16:30 (Novasports 3 HD) Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Χόφενχαϊμ-Ντόρτμουντ

16:30 (Novasports 4 HD) Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Λεβερκούζεν-Άουγκσμπουργκ

16:30 (Novasports 5 HD) Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Φράιμπουργκ-Στουτγκάρδη

16:30 (Novasports 6 HD) Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Γκλάντμπαχ-Ουνιόν Βερολίνου

16:30 (NovasportsStart) Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, ΓκρόιτερΦιρτ-Μάιντς

17:00 (ΕΡΤ 3) Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ 2, Ξάνθη-Βέροια

17:00 (NovasportsNews) Ποδόσφαιρο, Τσάμπιονσιπ, Μπέρμιγχαμ-Μπάρνσλεϊ

17:00 (CosmoteSPORT 4 HD) Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουέστ Χαμ

17:00 (CosmoteSPORT 7 HD) Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Μπρέντφορντ-Γουλβς

17:00 (CosmoteSPORT 8 HD) Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Λιντς-Νιούκαστλ

17:15 (Novasports 1 HD) Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Γρανάδα-Οσασούνα

17:15 (CosmoteSPORT 3 HD) Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, ΟΦΗ-Παναιτωλικός

18:00 (Novasports 2 HD) Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Μπρεστ-Λιλ

19:00(CosmoteSPORT 9 HD) Ποδόσφαιρο, Σέριε Α, Ίντερ-Βενέτσια

19:30 (NovasportsPrime) Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Σεβίλλη-Θέλτα

19:30 (Novasports 3 HD) Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα, Μπόχουμ-Κολωνία

19:30(CosmoteSPORT 1 HD) Ποδόσφαιρο, Πρέμιερ Λιγκ, Σαουθάμπτον-Μάντσεστερ Σίτι

19:30 (CosmoteSPORT 2 HD) Ποδόσφαιρο, Σούπερ Λιγκ, Ιωνικός-Παναθηναϊκός

20:00 (ΕΡΤ 3) Μπάσκετ, Μπάσκετ Λιγκ, Λαύριο-Περιστέρι

21:30 (Novasports 3 HD) Ποδόσφαιρο, Μπουντεσλίγκα 2, Άουε-Σάλκε

21:45 (NovasportsStart) Ποδόσφαιρο, Βέλγιο, Σαρλερουά-Γάνδη

21:45 (CosmoteSPORT 3 HD) Ποδόσφαιρο, Σέριε Α, Λάτσιο-Αταλάντα

21:45 (CosmoteSPORT 6 HD) Μπάσκετ, ΛίγκαΕντέσα, Βαλένθια-Γκραν Κανάρια

22:00 (Novasports 1 HD) Ποδόσφαιρο, Ισπανία, Ατλέτικο Μαδρίτης-Βαλένθια

22:00 (Novasports 2 HD) Ποδόσφαιρο, Γαλλία, Λανς-Μαρσέιγ

22:30 (CosmoteSPORT 9 HD) Ποδόσφαιρο, Πορτογαλία, Σπόρτιγνκ Λισαβόνας-Μπράγκα

02:00(CosmoteSPORT 4 HD) Μπάσκετ, ΝΒΑ, ΜιλγουόκιΜπακς-Σακραμέντο Κινγκς





Διαβάστε επίσης