-->
25.06.2022

Τηλεόραση: Οι αθλητικές μεταδόσεις του Σαββάτου (28/5)

Αναλυτικά το πρόγραμμα του Σαββάτου (28/5):

09:55 (CosmoteSport 8 HD): Μηχανοκίνητα, Moto3 2022, Γκραν Πρι Ιταλίας, Ελεύθερα Δοκιμαστικά

10:50 (Eurosport 2): Μηχανοκίνητα, Παγκόσμιο Κύπελλο Αυτοκινήτων Τουρισμού, Γερμανία

10:50 (Cosmote Sport 8 HD): Μηχανοκίνητα, MotoGP 2022, Γκραν Πρι Ιταλίας, Ελεύθερα Δοκιμαστικά

11:30 (Eurosport 1): Τένις, Γαλλικό Όπεν, 3ος Γύρος

11:50 (Cosmote Sport 8 HD): Μηχανοκίνητα, Moto2 2022, Γκραν Πρι Ιταλίας, Ελεύθερα Δοκιμαστικά

13:05 (Eurosport 2): Ποδηλασία, Ο Γύρος της Ιταλίας, 20ό ετάπ

13:30 (Cosmote Sport 8 HD): Μηχανοκίνητα, Moto3 2022, Γκραν Πρι Ιταλίας, Κατατακτήριες Δοκιμές

13:50 (Cosmote Sport 5 HD): Μηχανοκίνητα, Formula 1 2022, Γκραν Πρι Μονακό, Ελεύθερα Δοκιμαστικά

14:00 (Eurosport 1): Τένις, Γαλλικό Όπεν, 3ος Γύρος

14:20 (Cosmote Sport 9 HD): Χόκεϊ επί Πάγου, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 2022, 1ος Ημιτελικός

14:25 (Cosmote Sport 8 HD): Μηχανοκίνητα, MotoGP 2022, Γκραν Πρι Ιταλίας, Ελεύθερα Δοκιμαστικά

15:00 (Eurosport 1): Τένις, Γαλλικό Όπεν, 3ος Γύρος

15:05 (Cosmote Sport 8 HD): Μηχανοκίνητα, MotoGP 2022, Γκραν Πρι Ιταλίας, Κατατακτήριες Δοκιμές

16:05(Cosmote Sport 8 HD): Μηχανοκίνητα, Moto2 2022, Γκραν Πρι Ιταλίας, Κατατακτήριες Δοκιμές

16:50 (Cosmote Sport 5 HD): Μηχανοκίνητα, Formula 1 2022, Γκραν Πρι Μονακό, Κατατακτήριες Δοκιμές

17:00 (Eurosport 1): Τένις, Γαλλικό Όπεν, 3ος Γύρος

17:10 (Cosmote Sport 8 HD): Μηχανοκίνητα, Moto-E World Championship 2022, Γκραν Πρι Ιταλίας

17:30 (Cosmote Sport 7 HD): Μπάσκετ, Ισπανία, Μανρέσα – ΡεάλΜαδρίτης

18:20 (Cosmote Sport 9 HD): Χόκεϊ επί Πάγου, Παγκόσμιο Πρωτάθλημα 2022, 2ος Ημιτελικός

18:20 (Cosmote Sport 8 HD): Μηχανοκίνητα, Red Bull MotoGP RookiesCup 2022, Μουτζέλο, Ιταλία, 1ος αγώνας

18:35 (Cosmote Sport 5 HD): Μηχανοκίνητα, Formula 2 2022, ΜόντεΚάρλο, Μονακό, Sprint Race

18:45 (Eurosport 2): Τένις, Γαλλικό Όπεν, 3ος Γύρος

19:00 (Cosmote Sport 3 HD): Μπάσκετ, Τουρκία, Νταρουσάφακα – Φενέρμπαχτσε

19:00 (Cosmote Sport 6 HD): Τένις: Padel CupraFIP Tour Rome 2022, 1ος Ημιτελικός

19:30 (Cosmote Sport 4 HD): Μπάσκετ, Ισπανία, Μπασκόνια – Βαλένθια

20:00 (Eurosport 1): Τένις, Γαλλικό Όπεν, 3ος Γύρος

20:00 (Eurosport 2): Τένις, Γαλλικό Όπεν, 3ος Γύρος

21:30 (Eurosport 1): Τένις, Γαλλικό Όπεν, 3ος Γύρος

22:00 (MEGA): Ποδόσφαιρο, Τελικός Τσάμπιονς Λιγκ, Λίβερπουλ – Ρεάλ Μαδρίτης

22:00 (Cosmote Sport 1 HD): Ποδόσφαιρο, Τελικός Τσάμπιονς Λιγκ, Λίβερπουλ – Ρεάλ Μαδρίτης

22:00 (Eurosport 2): Τένις, Γαλλικό Όπεν, 3ος Γύρος

22:00 (Cosmote Sport 7 HD): Μπάσκετ, WNBA, Σικάγο Σκάι – Λας Βέγκας Έισις

23:00 (Eurosport 2): Γκόλφ, PGA Tour, Charles Schwab Challenge

23:00 (ΕΡΤ 3): Στίβος, Diamond League, Γιουτζίν (ΗΠΑ)

01:05(Novasports 2 HD): Ποδόσφαιρο, ΗΠΑ, Λος Άντζελες – Σαν Ζοσέ Έρθκουεϊκς




Διαβάστε επίσης