Την κοπή της πίτας τους για το 2017 θα έχουν αύριο οι εργαζόμενοι στο Mega.
Παρά το γεγονός ότι στην ουσία το κανάλι δεν λειτουργεί στον ενημερωτικό τομέα, οι εργαζόμενοι είναι εκεί και αγωνίζονται, εν μέσω φημών που θέλουν αίσιο τέλος σε αυτή την περιπέτεια.
Την γλυκιά αποστολή της παρασκευής της πίτας ανέλαβε το γνωστό ζαχαροπλαστείο ”Βάρσος” στο Χαλάνδρι και μάλιστα την έκανε και δώρο στους εργαζόμενους.
Το συγκεκριμένο ζαχαροπλαστείο συνδέεται με το κανάλι εμμέσως, καθώς ανήκει στην οικογένεια της συντάκτριας του εξωτερικού δελτίου Μίνας Βάρσου.