Τα τηλέφωνα έχει ξεκινήσει ο Άδωνις Γεωργιάδης προς σε όλους τους πυρήνες του στη γαλάζια νεολαία εν όψει της μάχης για τον επόμενο πρόεδρο της ΟΝΝΕΔ.
Ο αντιπρόεδρος της ΝΔ δεν ξεχνάει τις επιθέσεις που δέχθηκε κατά το πρόσφατο παρελθόν από τον πρόεδρο της ΟΝΝΕΔ Σάκη Ιωαννίδη και έχει δώσει γραμμή για τον Βασίλη Γεωργιάδη.
Ο σημερινός υπεύθυνος Επαρχιακού της ΟΝΝΕΔ κατεβαίνει κόντρα στον εκλεκτό του Σάκη Ιωαννίδη, Απόστολο Μπακόλα και όπως αντιλαμβάνεστε ο Άδωνις Γεωργιάδης το έχει πάρει προσωπικά. Ήδη το γραφείο του κάνει κινητοποίηση σε νεολαίους ενώ όπου χρειάζεται σηκώνει ο ίδιος το τηλέφωνο.