Το στέκι του Αλέξη Τσίπρα επισκέφθηκε το βράδυ της Πέμπτης ο Αντώνης Σαμάρας. Ο πρώην πρωθυπουργός που συνοδεύονταν από τη σύζυγο του Γεωργία ήταν καλεσμένος στο “Musique” στην πλατεία Προσκόπων, στο Παγκράτι, ενώ στην ίδια παρέα βρέθηκε και η Έλλη Στάη με τον εφοπλιστή Νίκο Μουνδρέα.
Η κουβέντα, όπως ήταν φυσικό, περιστράφηκε γύρω από τις τελευταίες εξελίξεις με το Brexit και τον εκλογικό νόμο που προωθεί ο Τσίπρας. Πάντως οι θαμώνες χαιρέτησαν τον Σαμαρά ενώ κάποιοι άλλοι ζήτησαν να βγουν και selfie.![musique-cafe](https://15minutes.gr/wp-content/uploads/2016/07/musique-cafe.jpg)
![stai_moundreas](https://15minutes.gr/wp-content/uploads/2016/07/stai_moundreas.jpg)
![musique-cafe](https://15minutes.gr/wp-content/uploads/2016/07/musique-cafe.jpg)